KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16218284
nr 1621 8284
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Akvarell, bildmått: 27x42 cm, yttermått inklusive ram: 47x64 cm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:13:56
17/5 23:18:57
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor